Usługi sprzętowe

W szerokiej ofercie usług z zakresu instalacji elektrycznych w naszej firmie dostępne są także usługi sprzętowe. Dzięki bogato wyposażonemu parkowi maszynowemu możemy wykonać praktycznie wszystkie prace przy sieciach i liniach elektroenergetycznych oraz teletechnicznych. Wszystkie nasze urządzenia są w ciągłej eksploatacji, co sprawia, że nasi wysoko wykwalifikowani operatorzy niemal z marszu mogą podjąć się każdego zlecenia.

W ramach usług sprzętowych, które świadczymy dla naszych Klientów dostępne są usługi wynajmu agregatów prądotwórczych przewoźnych. W naszym parku maszyn mamy prądotwórcze agregaty  przewoźne zabudowane na przyczepach z hamulcami najazdowymi. Przystosowane są one do holowania przez samochody ciężarowe,  dostawcze  oraz  osobowe – masa  takiego zestawu wynosi poniżej 3,5 T. Nasze agregaty można także przewozić na samochodach ciężarowych bez przyczepy.

Agregaty prądotwórcze dostępne w naszym parku maszynowym można między sobą  synchronizować – co z kolei daje możliwość dowolnej ich konfiguracji w zakresie zapotrzebowania na moc. Agregaty mogą być stosowane jako tymczasowe źródło prądu np. w sytuacji, gdy prowadzone są remonty sieci elektroenergetycznych. Nasze agregaty spełniają normy spalin Euro stage 3A, a także  wszelkie aktualne normy dotyczące emisji hałasu. Rozwiązania techniczne dostosowują prace silnika oraz prądnicy do aktualnego zapotrzebowania na energię elektryczną, co przekłada się na zużycie paliwa.